Blog

Daha Verimli Bir Yıla: 2020

Merhaba millet, Daha evvel (6-7 ay kadar önce) düzenli bir program oluşturup 1 ay boyunca devam ettirebildiğim oldukça verimli geçen bir çalışma programı oluşturmuştum (Bkz. Düzene Girme Vakti). Yeni yıla […]

yzr: Hakkı Cengiz
A+ A A- okuma

Merhaba millet,

Daha evvel (6-7 ay kadar önce) düzenli bir program oluşturup 1 ay boyunca devam ettirebildiğim oldukça verimli geçen bir çalışma programı oluşturmuştum (Bkz. Düzene Girme Vakti).

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı ve hazırlıklar da başladı. Şahsım olarak benim hazırlığım kendime gerçekleştirebilme açısından rahat ve bir o kadar da disiplinli bir çalışma programı hazırlıyorum.

Bu programı hazırlamamdaki bir diğer neden de zamanı kontrol etme arzum.. Gelip geçen zaman o kadar hızlı ve bazen boş geçiyor ki bazen kendime soruyorum aslında şuan olmam gereken yerde yapmam gereken işi mi yapıyorum diye. Bazen de aldığım işler haddinden fazla süremi alabiliyor. Genelde tanıdıklardan gelen işler olduğu için de maddi bir kazancım olmuyor, bir de giden zamanım yüzünden günün geri kalanında kendimi geliştirmeye zaman kalmıyor.. Senin için herşey maddiyat mı diye sorduğunuzu duyar gibiyim? Hayır tabiki de.. "Sevdiğin işi yaparsan yorulmazsın" derler. Ne kadar yorulmasam da karşılığını almak isterim.

Resimde anlatılan muhabbetlerden de epey sıkıldım. Bu yüzden zamanımın daha da verimli kullanılması ve çalınmaması adına programımı bozacak iş tekliflerinde dikkate alacağım ilk şey programım olacak. Öne süreceğim şeyde bu olacak.

Ders Programım Güncellenecektir.

Çalışma Programım

Siz de kendi çalışma programınızı hazırlayabilirsiniz. Ya da alttaki linkten hazırladığım şekilde kullanabilirsiniz.

https://drive.google.com/open?id=1goMn7pR62QuICzSmN2M_S59U3_P9_oco

Herkese Mutlu Yıllaaar (:

4 Yorumları: - Yorum Formunu: -

  Çizelge hazırlamakla vakit kaybettirmeyen, tek tıkla elimin altında, Güzel başlangıçlar yapabilmek için iyi bir tablo olmuş sağladığınız kolaylık için teşekkürler ☺

  1 sene önce - Fatma

  Allah kolaylık versin

  1 sene önce - Anadolu

  Allah kolaylık versin
  Allah günümüzü beş vakte ayırmış

  1 sene önce - Anadolu

  Evet yalnızca bir sektör değil genel olarak hayat ile ilgili planlama ve düzenleme olmuş emeğinize ve elinize sağlık

  1 sene önce - Seymen

Bi yoruma ne dersin ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir